Producenci
Opcje przeglądania

Jak nauczyć psa „mówić” 

Jeśli chcesz zacząć porozumiewać się ze swoim psem nie tylko za pomocą intuicji czy analizując jego mowę ciała, to trafiłeś doskonale! Jak się okazuje, zwierzęta mówią ludzkim głosem (no może nie tak do końca swoim) i to nie jedynie w Wigilię ale również na co dzień…:)
Poznajcie alternatywną i wspomagającą metodę komunikacji jaką jest mata z przyciskami dla psa. Całą przygodę z nauką znajdziecie w mediach społecznościowych u Natalii i jej przeuroczego psa Saltka @salto_nat.

Pamiętaj, że proces nauki jest mega istotny aby osiągnąć zakładane cele.

Do nauki niezbędne są guziki dźwiękowe. Seria produktów stworzona przez terapeutę mowy i założycielkę ruchu "mówiących psów" Hunger for Words - Christinę Hunger, da Ci wszystkie podstawy do rozpoczęcia przygody komunikacyjnej ze swoim psem. Te intuicyjne, przyjazne zwierzętom narzędzia nie tylko pomogą Twojemu psu nauczyć się mówić, ale również pomogą opiekunowi lepiej rozumieć swojego zwierzaka. Wszystko to z pomocą przewodników krok-po-kroku. Cała historia mówiącego psa - Stelli opisana jest w książce "How Stella Learned to Talk", która stała się bestsellerem New York Times 2021!

 

NAUCZ PSA "MÓWIĆ"

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl